BlindScanner Pro 3.24

ОписЗавантажитиСкріншоти
BlindScanner Pro

Іноді перед користувачами однієї локальної мережі постає питання: чи варто купувати ще один сканер, якщо такий вже є вдома або в офісі тільки для того, щоб отримати можливість сканувати всім, не відволікаючи колег від їх важливої роботи?
Програма BlindScanner Pro расшарить (зробить загальнодоступним) і відкриє доступ до сканера в локальній мережі, непідключеному безпосередньо до комп'ютера, а установленому, наприклад, на комп'ютері, який розташований в сусідньому кабінеті. Можна сканувати, використовуючи свої улюблені програми, текстові та графічні редактори, такі як Adobe PhotoShop, XnView, ABBYY FineReader або MS Word, досить вибрати драйвер BlindScanner Pro в списку встановлених сканерів і вказати необхідні колір, розширення і розмір сканованого зображення.
BlindScanner Pro дозволяє використовувати декілька серверів і всі сканери на них, з вибором на стороні клієнта. Також як і програми, що поставляються зі сканерами, BlindScanner Pro дозволяє переглядати скановане зображення, а потім вибирати необхідну ділянку і сканувати її з високою роздільною здатністю.
Програма буде корисна не тільки в офісі, де вона допоможе заощадити кілька сотень доларів призначених для покупки нового сканера, але і вдома для сканування, наприклад, з ноутбука в домашній бездротовій мережі. BlindScanner Pro працює з будь-яким планшетним TWAIN-сумісним сканером, а також підтримує сканери з автоподатчиками.

Скріншоти BlindScanner Pro


Категорія: Windows » Мережі » Інше
Windows » Система » Зовнішні пристрої
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Статус програми: Умовно-безкоштовна (30$)
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 3 / 11623
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 201
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину