Blender 2.78

ОписЗавантажитиСкріншоти

Blender - Безкоштовний редактор тривимірної графіки та анімації. Незважаючи на відносно невеликий розмір, функцій цього пакету цілком достатньо для роботи як звичайним користувачам, так і професіоналам. У програмі є всі основні інструменти, які використовуються в професійних 3D-редакторах. Blender включає засоби 3D моделювання, анімації, візуалізації, обробки відео, набір опцій для створення інтерактивних ігор, візуальні 3D ефекти і багато чого іншого. Використовуючи цю програму, можна створювати реалістичні 3D картини, з якістю цифрової фотографії.

В Blender, як і в будь-який професійний 3D-пакет, вбудована велика кількість примітивів, з яких ви можете збирати свої власні моделі. Різні кільця, куби, сфери, циліндри, додаткові сітки і т.д.

В порівняно невеликий обсяг дистрибутиву поміщено повноцінне ядро редактора зі всіма основними функціями і мінімальним набором текстур/моделей/обробників подій. Додаткові можливості реалізуються за рахунок підключення плагінів - як офіційних створених авторами редактора, так і розроблених користувачами.

Blender є відмінною безкоштовною альтернативою титанів тривимірного моделювання.

Скріншоти Blender


Категорія: Windows » Графіка і дизайн » 3D
Windows » Графіка і дизайн » Редактори
Windows » Графіка і дизайн » Анімація
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 10 / 14592
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 412
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину