Royal Envoy 1.3

ОписЗавантажитиСкріншоти
Royal Envoy
У грі Royal Envoy вам доведеться зайняти місце одного з підлеглих короля, який вирішив допомогти сусідній державі яка сильно постраждала під час шторму. Не подумайте що король такий жалісливий просто не маючи будинків жителі цієї країни не зможуть виготовляти різні штучки, які так по душі його величності.
Вам належить відправиться на архіпелаг, що складається з безлічі островів, на кожному з яких вас чекає своє завдання. Як правило, вони зводяться до благоустрою території, будівництва певної кількості будинків різного рівня комфортності і заробляння грошей і ресурсів.
Для виконання цих завдань доведеться розчищати дороги, домовлятися з місцевими бандитами, будувати лісопилки і камнеломні. Словом займатися звичайними справами початківця містобудівника.
Оформлена гра дуже якісно, мальований стиль не завадив розробникам опрацювати кожну дрібницю на локаціях і приділити достатню увагу анімації персонажів. Рідко буває таке, щоб у графіці не було до чого причепитися, але це той самий випадок.
Royal Envoy давно відома користувачам iOS, а тепер і власники пристроїв працюють на Android зможуть з цікавістю провести час.

Скріншоти Royal Envoy


Категорія: Android » Ігри » Стратегії
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 2.2, Android 2.3, Android 4.0, Android 4.1
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 8318
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 20
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину