Zillya! Антивірус 1.1.3450.0

ОписЗавантажитиСкріншоти

Zillya! Антивірус - безкоштовний антивірусний програмний продукт для домашнього користування, створений у 2009 році українською компанією-розробником «Олайті Сервіс».

Zillya! Антивірус орієнтований на домашніх користувачів - він має дружній, простий і доступний інтерфейс, приємний дизайн і мінімально необхідну кількість налаштувань для того, щоб навіть користувач - початківець мав можливість використання продукту без зайвого клопоту.

Антивірус представлений у двох варіантах для зручності користувача: безкоштовний антивірус і преміум - пакет. Преміум - пакет дозволяє користувачеві отримувати щоденне автоматичне оновлення антивірусних баз для повноцінного захисту комп'ютера від шкідливих програм, не відволікаючись на рекламу продукту. Таким чином, кожен може вибрати той варіант використання антивірусу, який є найбільш прийнятним для конкретного користувача.

Кожен користувач персонального комп'ютера визначає для себе індивідуальні переваги використання антивірусу. Антивірус Zillya! відповідає основним вимогам користувачів антивірусного програмного забезпечення, де кожен може знайти ті характеристики, які необхідні конкретно йому, а також визначити переваги продукту для себе.

Скріншоти Zillya! Антивірус


Категорія: Windows » Безпека » Антивіруси
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Мова інтерфейсу: Українська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 8721
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 16
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину