Open Server 5.2.4

ОписЗавантажитиСкріншоти
Open Server - це портативна програмна платформа, створена спеціально для веб-розробників з урахуванням їх рекомендацій і побажань.
Програмний комплекс має багатий набір серверного програмного забезпечення, зручний, багатофункціональний продуманий інтерфейс, володіє потужними можливостями з адміністрування та налаштування компонентів. Платформа широко використовується з метою розробки, налагодження і тестування веб-проектів, а так само для надання веб-сервісів в локальних мережах.
Хоча спочатку програмні продукти, що входять до складу комплексу, не розроблялись спеціально для роботи один з одним, така зв'язка стала вельми популярною серед користувачів Windows, в першу чергу через те, що вони отримували безкоштовний комплекс програм з надійністю на рівні Linux серверів.

Open Server Full:
Повна версія Open Server. Являє собою потужну серверну платформу з Apache, Nginx, PHP, MySQL і повноцінне програмне середовище, яке включає в себе великий набір корисних програм для веб-майстра і все це - повністю портативно! Open Server вже налаштований на роботу з вбудованими програмами: в якості провідника використовується багатофункціональний Explorer++, замість блокнота Notepad++, а замість системного браузера використовується вбудований Chrome і Firefox з купою корисних плагінів необхідних для веб-розробки.

Open Server Mini:
Урізана версія Open Server. Містить у собі тільки серверну частину платформи без пакету додаткових програм і документації по модулях. Ця версія рекомендується тим користувачам, які мають повільний інтернет-канал або не мають вільне місцем на жорсткому диску для повної версії Open Server.

Open Server Apps Pack:
Розширення для Open Server Mini до версії Full. Колекція портативних, тобто що не потребують встановлення, додатків, в яку входять браузери, текстові редактори, графічні утиліти, програми для спілкування в мережі, менеджери закачувань, системні утиліти, плеєри та дуже багато іншого, об'єднані однією оболонкою. Так само в цей пакет входить повна документація по модулях Apache, Nginx, MySQL, PostgreSQL і PHP. Для установки пакета просто розпакуйте його в папку з Open Server Mini.

Особливості комплексу:
 • Не вимагає установки (портативність);
 • Можливість роботи з USB накопичувача;
 • Одночасна робота з denwer, vertrigo, xampp і т.д.;
 • Робота на локальній/мережній/зовнішній IP адресі;
 • Підтримка SSL без жодної додаткової настройки;
 • Створення домену шляхом створення звичайної папки;
 • Підтримка кириличних доменів;
 • Підтримка аліасів;
 • Захист сервера від зовнішнього доступу;
 • Punycode конвертер доменних імен;
 • Пакет з 40+ портативних програм для веб-майстра;
 • Планувальник завдань (cron);
 • Створення локального піддомена без втрати видимості основного домену в мережі інтернет;

Скріншоти Open Server


Категорія: Windows » Web розробка » ASP, PHP, Perl, CGI
Windows » Web розробка » Інше
Windows » Сервери » FTP сервери
Windows » Сервери » Web сервери
Windows » Сервери » Бази даних
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська, Українська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 8 / 68554
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 26335
Рейтинг:
(5 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину