Bar Painter free 1.3

ОписЗавантажитиСкріншоти
Bar Painter free

Bar Painter - гра, в якій вашим завданням - є скласти картинку, розбиту на однакові квадрати. Їх необхідно переміщати по екрану, тим самим збирати картинку. Гра нагадує простий пазл якщо б не одне але, вона набагато цікавіша звичайного пазла і набагато ефектніша пятнашок.

Пані та Панове, хто пам'ятає своє дитинство? Хто грав в «п'ятнашки»? Для тих, хто ніколи не грав і не знає що це, - пояснимо: «П'ятнашки» - це гра в «кубики» де, як правило, є 15 однакових квадратних кісток, які знаходяться всередині «жорсткого» квадрата і можуть один навколо іншого завдяки відсутності 16-го каменю. Метою гри є складання правильної картинки. Цю гру можна визнати родоначальником «пазлів» з тією лише різницею, що всі камені однакового розміру та форми і можуть легко ставати не на «своє місце». 

Ця гра об'єднує в собі дві ігри: «п'ятнашки» і «пазли». Під час гри Вам знадобиться все Ваше вміння креативно мислити і уявляти собі картинку, яку необхідно зібрати. Картинка збирається шляхом переміщення частин зображення: рівних за розміром квадратів; в замкнутому просторі екрану вашого улюбленого гаджета. Складність гри визначається кількістю квадратів (частини повного зображення) і складністю самої картинки.

 «Bar Painter» це хороший спосіб відволікти себе від повсякденних проблем і скоротати час в транспорті чи в черзі. А також отримати задоволення від складання різноманітних зображень.

Скріншоти Bar Painter free


Категорія: Android » Ігри » Логічні
Android » Ігри » Головоломки
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 2.2 (Або новіша весія)
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 7793
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 27
Рейтинг:
(1 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину