Angry Birds Star Wars II 1.9.22

ОписЗавантажитиСкріншоти
Angry Birds Star Wars II
З цим Сила збільшується Приготуйтеся до Angry Birds Star Wars II - епічного продовження сенсаційної гри №1! Грунтуючись на передісторії фільму Star Wars, використовуйте Силу в ім'я добра для боротьби з жадібною Свинськи Федерацією... або перейдіть на темну сторону. Саме так! Ви перші можете «Перейти на Свинський Бік» і грати за жахливого Дарта Мола, Імператора Палпатіна і інших улюблених персонажів!

ПЕРЕХОДЬТЕ НА СВИНСЬКИЙ БІК! Можливість в перший раз зіграти за свиней! Орудуйте двостороннім світловим мечем Дарта Мола або грайте за Дарта Вейдера, Генерала Гривуса і інших лиходіїв!

БІЛЬШЕ 30 ПЕРСОНАЖІВ! Найбільший вибір персонажів за весь час існування гри - Йода, гонщик на карах Енакін, Мейс Вінду, Джанго Фетті і багато інших!

СТАНЬТЕ МАЙСТРОМ-ДЖЕДАЄМ АБО ВЛАДИКОЮ СИТХІВ! Безліч рівнів для проходження за бік Птахів або Свиней, а так само бонусний розділ і тонна унікальних досягнень!

ЗМІНЮЙТЕ ПЕРСОНАЖІВ ПІД ЧАС ГРИ! Перемикайте персонажів у рогатці в будь-який час - їх можна заробити або купити!

ToonsTV ГОТОВИЙ ДО ЗАПУСКУ! Будинок для популярного мультсеріалу Angry Birds Toons та багато іншого високоякісного відео!

Скріншоти Angry Birds Star Wars II


Категорія: Android » Ігри » Аркади і 2D
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 2.3, Android 4.0, Android 4.1
Мова інтерфейсу: Англійська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 10013
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 140
Рейтинг:
(1 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину