Inbox від Gmail 1.1

ОписЗавантажитиСкріншоти
Inbox від Gmail
Електронна пошта повинна полегшувати нам життя, але часто викликає стрес, коли важливі листи губляться у великому листуванні. Новий сервіс Inbox від команди Gmail допоможе тримати все під контролем і зосередитися на найважливішому.

• ГРУПИ. Схожі повідомлення групуються, і ви можете відзначати їх як виконані, відкладати або видаляти їх всіх відразу одним натисненням.

• РОЗУМНА ПОШТА. Тепер вся важлива інформація у вас прямо в списку вхідних. Не потрібно відкривати повідомлення, щоб дізнатися статус доставки замовлення з магазину, подивитися фото або перейти на сторінку реєстрації на рейс.

• НАГАДУВАННЯ. Щоб не забути про важливі справи, створювати нагадування можна прямо в поштовій скриньці, і вони з'являться вгорі списку вхідних.

• ВІДКЛАДЕНІ. Нагадування і листи можна відкладати, щоб повернутися до них вдома, наступного тижня або коли вам буде зручно.

• ПОШУК. В Inbox ви з легкістю знайдете потрібні адреси та листи, і вам не доведеться для цього переглядати сотні повідомлень.

• СУМІСНІСТЬ З GMAIL. Сервіс Inbox створений командою Gmail, і в нього перенесені всі ваші листи. У ньому налаштовані ті ж функції захисту від спаму, тому він так само надійний, як і Gmail. Тепер ваша пошта доступна вам в двох сервісах: Gmail і Inbox.

Скріншоти Inbox від Gmail


Категорія: Android » Інтернет, комунікації » Email
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 4.1 (Або новіша весія)
Мова інтерфейсу: Англійська, Українська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 7270
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 14
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину