GreenShot 1.1.6.2779

ОписЗавантажитиСкріншоти
Greenshot - утиліта для створення скріншотів. Після натискання клавіші PrintScreen на клавіатурі, з'являється можливість виділити ділянку екрана, вміст якого потрібно зберегти в буфер обміну або в файл. Після завершення виділення області обрана частина екрана буде збережена.

Як відомо, за замовчуванням у Windows при натисканні PrintScreen вміст екрану зберігається в буфер обміну, а при натисненні Alt + PrintScreen - в буфер обміну потрапляє поточне вікно. Комбінація Alt + PrintScreen приблизно також обробляється і програмою Greenshot: при натисканні Alt + PrintScreen потрібно клікнути по вікну, яке потрібно зберегти. Крім цього, Greenshot обробляє комбінацію Ctrl + PrintScreen: натиснувши цю комбінацію, ви зробите скріншот всього екрану.

Після запуску Greenshot відображається іконкою в системному треї (там, де годинник), клікаючи по якій можна відкрити віконце з настройками програми.

В налаштуваннях Greenshot можна вказати, чи треба зберігати скріншот відразу в файл або залишити його в буфері обміну. Якщо вибрано збереження в файл, можна вибрати формат файлу і навіть налаштувати автоматичну генерацію імені файлу, щоб при кожному скріншоті не задавався питання, під яким ім'ям зберегти картинку.

При створенні скріншота можна вибрати одне або відразу декілька дій:
Відкрити картинку в редакторі
Скопіювати в буфер обміну
Надіслати на принтер
Зберегти в файл із запитом імені файлу
Зберегти, не запитуючи ім'я файлу, з використанням зазначеного вами шаблону імені файлу.

Для роботи Greenshot необхідний. NET Framework, так що якщо у вас його немає, програма при установці запропонує завантажити його.

Скріншоти GreenShot


Категорія: Windows » Графіка і дизайн » Інше
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська, Українська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 9302
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 23
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину