Surf Anonymous Free 2.6.1.6

ОписЗавантажитиСкріншоти
Surf Anonymous Free - безкоштовна утиліта, яка робить анонімним ваш веб-серфінг, приховує ваш IP-адресу, тим самим захищаючи вас від вразливостей, пов'язаних з ним. Surf Anonymous Free може підключитися до наших серверів і отримати список найбільш стабільних, свіжих і швидких робочих IP, званих проксі. Потім він поміщає цю інформацію в ваш браузер, такий як Firefox, Internet Explorer або Opera. Ваше реальне IP та місцезнаходження стане недоступним. Таким чином, ви можете переглядати мережу інтернет з повністю прихованим реальним IP. Це просто, швидко і безкоштовно!

Загальним завданням Surf Anonymous Free є захист користувачів від небезпечних сайтів, для запобігання відстеження та моніторингу мережного трафіку, щоб приховати IP-адресу вашого комп'ютера, що робить вас безвісно відсутнім.

Surf Anonymous Free повністю автоматизований. Вам не потрібно бути комп'ютерним генієм, щоб запустити і встановити його. Просто натисніть на кнопку Hide IP і підроблені IP-адреси будуть призначені відразу. Кнопка "Вибрати місце розташування", ви можете вибрати будь-яку країну за Вашим бажанням зі списку країн, а потім вам буде призначена підроблена адреса IP з вказаної країни автоматично.

Surf Anonymous Free гарантує 100% захист від будь-яких шкідливих програм, реклами, спливаючих вікон і спаму. Він сумісний з Internet Explorer, FireFox, Opera, Maxthon, MyIE і всі види маршрутизаторів, міжмережевих екранів, домашніх мереж, бездротових мереж, і т.д.

Скріншоти Surf Anonymous Free


Категорія: Windows » Безпека » Інше
Windows » Інтернет » Інше
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Мова інтерфейсу: Англійська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 12262
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 86
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину