Яндекс.Погода Varies with device

ОписЗавантажитиСкріншоти
Яндекс.Погода
Додаток Яндекс.Погода для Android - докладний прогноз у вашому телефоні.

Одного погляду на екран достатньо, щоб дізнатися основну інформацію: температуру, швидкість вітру, тиск і вологість. Крім того, в залежності від погоди за вікном міняються колір фону і графічні елементи.

Зайшовши в додаток, ви зможете швидко отримати докладний прогноз погоди на сьогодні та короткий - на найближчі дев'ять днів. При цьому стан води на фоновому зображенні допоможе вам оцінити ситуацію з одного погляду. Якщо вам треба подивитися погоду в іншому місті, знайдіть його в пошуку. Це не вплине на установки - ваше місто не зміниться. А змінити місто в віджеті, якщо це знадобиться, можна в налаштуваннях.

У віджета для робочого столу є два розміри - 2х1 або 4х1. Його фон також змінюється в залежності від погоди - наприклад, чим холодніше на вулиці, тим сильніше він покривається льодом.

Якщо ви дбайливо відноситеся до фонового зображенні на телефоні, вибирайте дизайн віджета з прозорим фоном. Прозорість регулюється в налаштуваннях. Там же можна вибрати частоту оновлення даних про погоду або встановити оновлення вручну.

Скріншоти Яндекс.Погода


Категорія: Android » Інтернет, комунікації » Погода
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 2.2, Android 2.3, Android 4.0, Android 4.1
Мова інтерфейсу: Англійська, Українська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 11388
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 98
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину