Майстер Колажів 4.92

ОписЗавантажитиСкріншоти
Майстер Колажів - зручна програма для створення оригінальних композицій, що складаються з фону і декількох фотографій. Створити гарний колаж в програмі можна швидко і просто: достатньо вибрати фонове зображення з каталогу, додати пару-трійку власних фотографій і поекспериментувати з різними ефектами.

Майстер Колажів дозволяє додавати написи і прикраси. Цей колаж можна переглянути на повний екран, зберегти або роздрукувати. Передбачена функція швидкого експорту колажів в будь-який з популярних графічних форматів.

Хочете щось сказати дорогій для Вас людині і зробити це несподівано і оригінально - створіть колаж і підпишіть його! Крім того, Ви зможете зробити в програмі звичайну вітальну листівку або запрошення. Для цього передбачено також розділ привітань у віршах до різних свят. Функціональні можливості Майстер Колажів дозволяють назвати його повноцінним графічним редактором. Ви можете змінювати яскравість, контраст зображення, додавати спеціальні ефекти і художні рамки. Крім того, в програмі є можливість швидкої перспективної корекції шару, з допомогою якої Ви можете імітувати "політ" вашої фотографії чи поворот у просторі.

Скріншоти Майстер Колажів


Категорія: Windows » Графіка і дизайн » Редактори
Windows » Графіка і дизайн » Фото
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Російська
Статус програми: Умовно-безкоштовна (15$)
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 37460
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 2668
Рейтинг:
(1 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину