Pascal ABC 3.0.1

ОписЗавантажитиСкріншоти

Система Pascal ABC призначена для навчання програмування на мові Паскаль і орієнтована на школярів і студентів молодших курсів.

Ця система покликана здійснити плавний перехід від найпростіших програм до модульного, об'єктно-орієнтованого і компонентного програмування. Багато концепції Pascal ABC свідомо спрощені, що дозволяє використовувати їх на більш ранніх етапах навчання. Наприклад, модуль графіки обходиться без об'єктів, хоча його можливості практично збігаються з графічними можливостями Borland Delphi.

Найпростіші спеціальні програми також можна писати без об'єктів, користуючись лише процедурними змінними. Навіть в консольних програмах можна створювати таймери і звуки, які реалізовані без використання об'єктів. Модулі влаштовані практично так само, як і основна програма: немає розділення на секцію інтерфейсу і секцію реалізації. Тіла методів можна визначати безпосередньо всередині класів, що дозволяє створювати класи практично відразу після вивчення записів, процедур і функцій. Є модуль контейнерних класів (динамічні масиви, стеки, черзі, множини), а також бібліотека візуальних компонентів.

Компілятор Pascal ABC не генерує код, що виконується у вигляді .exe-файлу, а створює в результаті компіляції дерево програми в пам'яті, яке потім виконується за допомогою вбудованого інтерпретатора.

В систему Pascal ABC інтегрований електронний задачник Programming Taskbook (автор М.Э.Абрамян), містить 1000 задач різного рівня складності і охоплює всі основні розділи базового курсу програмування: від скалярних типів і керуючих операторів до складових структур даних, рекурсивних алгоритмів і вказівників. Електронний задачник забезпечує генерацію вихідних даних для кожного завдання, перевірку правильності рішення, а також ведення протоколу виконання завдань. Використання електронного задачника істотно прискорює процес виконання завдань, оскільки позбавляє учня від додаткових зусиль для організації введення-виведення.

Надаючи учню готові вихідні дані, задачник акцентує увагу на розробці та програмної реалізації алгоритму рішення завдань.

Скріншоти Pascal ABC


Категорія: Windows » Розробнику » Delphi, Pascal
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 3 / 26561
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 2271
Рейтинг:
(3 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину