FoxMail 7.1.3.52

ОписЗавантажитиСкріншоти

FoxMail - Поштова програма з можливостями, порівнянними з можливостями The Bat!, але безкоштовна і з повною підтримкою HTML. Говорячи про приблизно однакові можливості, мається на увазі передусім допустимість застосування в листах макросів і шаблонів, диспетчер листів для їх перегляду прямо на сервері з можливістю видалення непотрібних, підтримку фактично необмеженої кількості поштових скриньок, установка паролю на вхід у поштову скриньку, а також різноманітні власні правила сортування пошти.
Повна підтримка HTML - це можливість не тільки читати отриману HTML-пошту, але і створювати HTML-листи за допомогою вбудованого редактора, крім звичайних для подібних редакторів можливостей, ще й створення графічної підпису.
Є опція, що дозволяє відправляти пошту безпосередньо адресату, минаючи свій поштовий сервер, а також можливість зручної роботи з поштою Hotmail. Крім цього, іноді може виявитися корисною опція Web Address Book - розміщення адресної книги на веб-сервері з дозволом доступу до неї інших користувачів. Можуть придатися й такі можливості, як відправка SMS-повідомлення на мобільні телефони, допустимість прийому пошти з різних POP-акаунтів в одну поштову скриньку, а також інтеграція програми в MS Word. Нарешті, зовсім непогано і те, що FoxMail, незважаючи на різноманітність доступних функцій, є компактною програмою...

Скріншоти FoxMail


Категорія: Windows » E-Mail » Клієнти
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 12186
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 91
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину