aTunes 3.1.2

ОписЗавантажитиСкріншоти

aTunes - крос-платформний багатофункціональний аудіоплеєр з функціями органайзера музичної колекції. Підтримує програвання файлів форматів MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC, MP4, M4A, RA, RM.

aTunes дозволяє редагувати теги ID3v1, ID3v1.1 і ID3v2, сортування музику і копіювати музику з Аудіо CD. Працює з плей-аркушами у форматі m3u, відображає обкладинки альбомів і тексти пісень, має фільтр пісень і альбомів, еквалайзер, OSD (On-screen display), кілька зручних режимів відображення медіа-умісту, підтримку онлайн радіо і багато іншого.

C допомогою aTunes можна каталогізувати всю музику, сортуючи її за артистові, альбому або жанру, представляючи інформацію у вигляді ієрархічної списку. Інформацію про артистів програма шукає в Інтернеті: на сайтах YouTube, Google Video, Wikipedia і інших. Дозволяє оновлювати профіль на сайті Last.fm, записуючи в нього пісню, яка відтворюється в даний момент. Веде повну статистику: програні пісні, пісні, які ніколи не програвалися, композиція яка найбільш часто включається, артист або альбом, останній день, коли програвалися файли.

Скріншоти aTunes


Категорія: Windows » Аудіо, звук » Плеєри
Windows » Аудіо, звук » Tag редактори
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська, Українська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 9140
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 22
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину