Free Hide IP 4.2.0.6

ОписЗавантажитиСкріншоти
Free Hide IP безкоштовна версія програми для захисту від хакерів і крадіжки персональної інформації. Не секрет, що останнім часом крадіжки особистої інформації стають все більш і більш поширеною в сучасному суспільстві. Хакери можуть проникнути в будь-який комп'ютер.
Щоб залишатися в безпеці в Інтернеті, краще за все тримати ваш IP адреса прихованим від інших.
Автори програми пропонують Вам безкоштовне рішення приховати свій IP адреса. Використовуйте безкоштовну версію Hide IP, щоб приховати свій реальний адресу IP, проводити анонімний веб-серфінг, захистити комп'ютер від хакерських атак і інших небезпек, одним натисканням кнопки.

Основні характеристики програми Free Hide IP:
• Зміна IP адресу, коли ви переглядаєте сторінки в Інтернеті, інші ніколи не будуть знати ваш реальний IP адреса.
• Подорожуйте по Інтернет анонімно і отримаєте додатковий захист від веб-сайтів, хакерів і крадіжки особистої інформації, які відстежують діяльність в Інтернеті або хочуть вкрасти вашу особисту інформацію
• У безкоштовної версії програми, доступна лише одна країна в опціях вибору країни IP. Таким чином, безкоштовна версія програми, не дозволяє вибирати IP іншої країни. За замовчуванням, вибір вже зроблено.
• Програма дозволить приховати Ваш реальну адресу IP в заголовки електронної пошти та відправляти анонімні повідомлення через будь-яку поштову веб-систему, наприклад, Gmail, Hotmail.
• Можливість приховувати ваш реальний IP адреса з безкоштовною програмою Hide IP, який допоможе зняти заборону з будь-яких форумів або інших веб-сайтів, заблокованих коли-небудь.

Скріншоти Free Hide IP


Категорія: Windows » Безпека » Інше
Windows » Інтернет » Інше
Windows » Сервери » Proxy сервери
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 18247
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 751
Рейтинг:
(1 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину