IconoMaker 3.31

ОписЗавантажитиСкріншоти

IconoMaker - це програма, яка дозволяє займатися редагуванням і створенням іконок. Вона підтримує створення як стандартних іконок (16x16, 32x32, 48x48), так і іконок довільного розміру з глибиною кольору до 16 млн. кольорів. Передбачена можливість створювати і редагувати іконки, призначені для операційної системи Windows XP (32-х розрядний колір). В редактор входять зручні інструменти для малювання, експорту, імпорту або зміни іконок форматів .ico, .xpm, .xbm, .png і .icpr.

Програма дозволяє працювати з декількома іконками одночасно, тобто ви можете відкрити для редагування відразу набір, що складається з декількох іконок. Крім того, тут реалізована корисна опція для перевірки правильного формату іконок (Test icons). Якщо ви тільки освоюєте процес створення і редагування іконок, на сайті розробника для прикладу можете завантажити безкоштовні комплекти готових іконок.

Скріншоти IconoMaker


Категорія: Windows » Графіка і дизайн » Іконки і курсори
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Windows ME, Windows NT 4.x, Windows XP, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова інтерфейсу: Англійська
Статус програми: Умовно-безкоштовна (29.95$)
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 4 / 8354
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 19
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину