Real Football 2012 1.6.1d

ОписЗавантажитиСкріншоти

Real Football 2012 HD - захоплюючий футбольний симулятор для портативних пристроїв на платформі Android. Все у грі є для отримання максимального задоволення - це і відмінна графіка, і реалістичний звуковий супровід, і безліч різних режимів, що дозволяють грати будь-якими командами в будь-яких світових турнірах і лігах. Перед матчем можна вибирати розміщення гравців, оцінювати їх фізичний стан, а також переглядати їх технічний арсенал.

Real Football 2012 HD доступний режим тренування, в якому можна відточувати різні хитрощі або виконання стандартних положень, що потім позитивно позначиться в офіційних іграх, а вбудований редактор дозволяє створювати нових гравців і цілі команди, так і змінювати реально існуючі.

Виграючи ви отримуєте різні бонуси, збільшення рейтингу, досвіду і банкноти, за які можна купувати в магазині м'ячі і форму. Також важливий чинник, на який необхідно звертати пильну увагу - це витривалість гравців, відновлювати яку можна купуючи енергетичні напої за банкноти або чекати поки вона сама не поповниться.

Примітка! Після інсталяції Real Football 2012 HD попросить скачати ще додатково близько 482 Мб.

Скріншоти Real Football 2012


Категорія: Android » Ігри » Спорт
Android » Ігри » Симулятори
Дата оновлення: (Повідомити про нову версію)
Операційна система: Android 1.6, Android 2.1, Android 2.2, Android 2.3, Android 4.0, Android 4.1
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Статус програми: Безкоштовна
Розробник:
Перегляди (Сьогодні/Всього): 1 / 10033
Завантаження (Сьогодні/Всього): 0 / 93
Рейтинг:
(0 голосів)
*Значення в цій таблиці оновляються кожну годину