MX Player
MX Player, за заявою розробників, найбільш передовий відеоплеєр з усіх, доступних на Android сьогодні. Він відтворює практично всі відео файли, в тому числі .3 gp. Avi. Divx. F4v. Flv. Mkv. Mp4. Mpeg. Mov. Vob. Wmv. Webm. Xvid та інші. Також він читає більшість широко використовуваних файлів...
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv7)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv7 (Tegra2). Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
RealPlayer
RealPlayer — один з кращих медіа-плеєрів для Android, що дозволяє слухати музику, переглядати відео або фотографії. RealPlayer має інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, редактор списків відтворення, пошук, вибір папки, швидку клавішу прокручування та масу інших можливостей, що...
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv7 NEON)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv7+NEON. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player кодек (ARMv6 VFP)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv6+VFP. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv6)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv6. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv5)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv5. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску! Приблизний список пристроїв ARMv5: Alcatel One Touch OT-890Alcatel One Touch...
Безкоштовна
Mobo Video Player
Mobo Video Player - один з кращих і абсолютно безкоштовний на ринку Андроїд! Mobo Video Player підтримує:1. Всі відео формати.2. Підтримка SRT, SMI плагін субтитрів і MKV вбудовані відео субтитри.3. Multi-аудіо потоки і мульти-субтитри.4. Плейлісти і безперервне програвання.5....
Безкоштовна
MX Player Codec
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою Intel x86. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (MIPS)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою MIPS32 rev.2. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
TVSerials
TVSerials – додаток для любителів телесеріалів і аніме. За допомогою цієї простої програми ви завжди будете в курсі виходу нових серій своїх улюблених серіалів.
Безкоштовна