MX Player Codec (ARMv7)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv7 (Tegra2). Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv7 NEON)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv7+NEON. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player кодек (ARMv6 VFP)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv6+VFP. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv6)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv6. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (ARMv5)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою ARMv5. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску! Приблизний список пристроїв ARMv5: Alcatel One Touch OT-890Alcatel One Touch...
Безкоштовна
MX Player Codec
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою Intel x86. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна
MX Player Codec (MIPS)
Кодеки для відеоплеєра MX Player. Призначені для пристроїв на базі процесора з архітектурою MIPS32 rev.2. Увага: Вам не потрібно встановлювати якісь додаткові кодеки якщо MX Player не просить це при першому запуску!
Безкоштовна