Посначення статусу програмного забезпечення (ліцензія)

Безкоштовні програми (вільне програмне забезпечення, freeware) - це програми за користування якими не потрібно нічого платити.

Безкоштовні програми з рекламою (adware) - це програми за користування якими не потрібно нічого платити, але в інтерфейс програм вбудовані рекламні оголошення або банери. Яскравий приклад таких програм це ICQ клієнти. Реклама допомагає розробнику отримувати прибутки з робробки програми без переходу на платну версію.

Умовно-безкоштовні програми (shareware, trial) - Це вид програм користування якими може бути обмежене кількістю запусків (наприклад 1 запуск в день, або 10 запусків всього), або обмеженим періодом безкоштовного користування (тиждень, місяць). Стандартно після закінчення кількості запусків або терміну користування користувач повинен купити програму щоб продовжити користування нею.

Демо версія (demo) - Це вид програм які створені для демонстрації повної версії цієї програми, але вони мають вкорочений функціонал що змушує користувачів купувати повну версію. Наприклад програма яка при редагуванні вставляє свою рекламу в створений файл, або має можливість створення документу без можливості збереження або друку.
RU Flag
Категорії програм:
Windows
  CD/DVD диски
  E-Mail
  Web розробка
  Аудіо, звук
  Безпека
  Відео
  Графіка і дизайн
  Бізнес
  Диски і файли
  Ігри, розваги
  Інтернет
  Мобільні телефони
  Навігація
  Освіта, наука
  Робочий стіл
  Розробнику
  Сервери
  Мережі
  Система
  Текст
  Хобі, захоплення
  Електронні книги
GNU/Linux
Macintosh (Mac OS)
Android
Windows Phone
Навігація по сайту:
Пошук по сайту:
Друзі сайту:
Привітання з днем народження