Flashlight-X
Flashlight-X — програма включає світлодіодний спалах вбудованої камери вашого гаджета щоб використовувати Windows Phone смартфон як ліхтарик. Ви можете регулювати яскравість світіння ліхтарика, звичайно ж якщо спалах підтримує таку можливість. Вимкнути ліхтарик можна, натиснувши на іконку на...
Безкоштовна
Телефонні коди
Телефонні коди — зручний інструмент для визначення оператора мобільного зв'язку і регіону Російської федерації за номером телефону. Додаток дозволяє вводити номер телефону як у звичайному форматі, так і в міжнародному. Крім визначення оператора зв'язку і регіону програма Телефонні коди містить...
Безкоштовна
Зеркало
Дзеркало — оригінальна програма для Windows Phone смартфонів, що перетворює ваш гаджет в дзеркало. Смартфон повинен обов'язково повинен мати фронтальну камеру. Власне, ідея такого додатка завжди лежала на поверхні. І ось тепер вона була реалізована. Використовуйте всі можливості свого смартфону.
Безкоштовна
Сигналізація
Просто активуйте сигналізацію і покладіть телефон. Якщо хто-небудь візьме телефон, спрацює сигналізація і включиться сирена. Тепер залишаючи телефон на зарядку або підключеним до комп'ютера, ви будете знати, якщо хто-небудь спробує його взяти.
Умовно-безкоштовна
Ліхтарик
Ліхтарик 7 — відмінний ліхтарик для смартфонів, що працюють під управлінням Windows Phone 7. Підтримує декілька режимів роботи, включаючи звичайне світлодіодне підсвічування, передача сигналу SOS, миготливу поліцейську сирену зі звуком, калейдоскоп, стробоскоп та інші. Є можливість налаштувати...
Безкоштовна
Rapid Access
Додаток Madly Rapid Access надає користувачам Windows Phone швидкий доступ до налаштувань Wi-Fi, Bluetooth, передачі даних і режиму "у літаку". Можна вибрати одну з картинок для доступу до тих чи інших налаштувань, а також поміняти її кольорову гаму за допомогою повзунків.
Безкоштовна
AI Wallpaper HD
AI Wallpaper HD — велика колекція шпалер домашнього екрану для Windows Phone смартфонів. Шпалери можна переглянути в реальному розмірі перед установкою. Всі зображення розподілені за категоріями.
Безкоштовна
Network On/Off
Network On/Off - програма дає можливість швидкого доступу до налаштувань бездротових мереж Windows Phone смартфона. Крім цього ви можете вибрати одну з восьми можливих іконок для відображення поточного статусу мобільної мережі.
Умовно-безкоштовна