Загальні правила на сайті

Адміністрація Сайту пропонує Вам послуги (сервіси) Сайту на умовах, що є предметом чинних Правил користування Сайтом softarhiv.net. У зв'язку з цим, Вам необхідно уважно ознайомитися з умовами чинних Правил, які розглядаються Адміністрацією Сайту як публічна оферта.

1. Статус Правил користування Сайтом softarhiv.net
1.1 Чинні Правила користування Сайтом softarhiv.net (раніше і далі - Правила) розроблені Адміністрацією сайту і визначають умови використання та розвитку Сайту, а також права та обов'язки його Користувачів і Адміністрації. Правила поширюються також на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є Користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій Користувачів Сайту.
1.2. Чинні Правила є юридично обов'язковою угодою між Користувачем і Адміністрацією Сайту, предметом якої є надання Адміністрацією Сайту Користувачеві послуг з використання Сайту і його сервісів (далі - Послуги). Крім чинних Правил, до угоди між Користувачем і Адміністрацією сайту належать усі спеціальні документи, що регулюють надання окремих сервісів Сайту і розміщені у відповідних розділах Сайту в мережі Інтернет.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з чинними Правилами до моменту користування сайтом. Реєстрація Користувача або використання сервісів на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем чинних Правил.
1.4. Чинні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Чинні Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Діюча редакція Правил розташовується в мережі Інтернет за адресою: http://softarhiv.net/rules-page.html. Адміністрація Сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти умови цих Правил на предмет їхньої зміни та/або доповнення. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін та/або доповнень в дані Правила означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями.


2. Статус Сайту softarhiv.net
2.1. Сайт softarhiv.net є інтернет-ресурсом і являє собою сукупність інформації і програм для ЕОМ, які містяться в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою http://softarhiv.net.
2.2. Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) http://softarhiv.net належать Адміністрації Сайту. Остання надає доступ до Сайту всім зацікавленим особам у відповідності з чинними Правилами та чинним законодавством України.
2.3. Ми, в лиці адміністрації сайту, надаємо для вашого повного користування даний ресурс. Ми не розміщуємо на Сайті матеріали які порушують авторські права. Всі матеріали розміщені на даному Сайті викладені для ознайомлення у вигляді архіву безкоштовних та умовно-безкоштовних програм.

3. Відмова від зв'язку зі змістом сайтів третіх осіб:
3.1. На сторінках даного сайту містяться посилання (тобто «гіперпосилання») на інші сайти, які підтримуються третіми особами і вміст яких невідомий адміністрації сайту softarhiv.net. Адміністрація даного сайту не несе жодної відповідальності за їх вміст. Весь матеріал, представлений на сайті softarhiv .net узятий з відкритих джерел або присланий відвідувачами сайту. Наші посилання на сайти третіх осіб націлені лише на те, щоб більше ознайомитися з інформацією розміщеною на сайті. Заяви, що містяться на тих сторінках, на які вказує наш сайт, не є нашими заявами. Ми відмовляємося від зв'язку з будь-яким вмістом будь-яких сайтів третіх осіб, посилання на які знаходяться на нашому сайті. Зокрема, ми не беремо на себе відповідальності за будь-які порушення норм чинного законодавства або прав третіх осіб, які мають місце на сторінках таких сайтів.
3.2. Стосовно сайтів, на які можна зайти з сайту uahq.net, власники даних сайтів несуть повну відповідальність за вміст даних сайтів, так само як і за продаж товарів, пропонованих на даних сайтах, і за обробку і виконання будь-яких замовлень, отриманих через інтернет за допомогою таких сайтів, і за поширення файлів які порушують норми чинного законодавства або прав третіх осіб.
3.3 Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-яке порушення авторських прав, прав на товарні знаки або іншу інтелектуальну власність, порушення особистих немайнових прав, які мають місце в публікаціях користувачів.

Матеріал використовується виключно в некомерційних цілях. Всі права на публіковані програми, аудіо, відео, графічні і текстові матеріали належать їх власникам. Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу авторів матеріалу.

4. Користувачу при використанні Сайту забороняється
4.1. Обговорення на сайті дій адміністрації!
4.2. Публічне обговорення помилок сайту, про всі недоліки повідомляти лише через зворотній зв'язок!
4.3. Розміщувати матеріали порнографічного змісту.
4.4. Використання будь-якої іноземної мови (виключення англійська) для публікації матеріалів. Іншомовні матеріали видаляються без попередження!
4.5. Ображати користувачів навіть якщо це крайній захід.
4.6. Забороняється реклама інших ресурсів через персональні повідомлення, коментарі.
4.7. Завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:
 • Містить загрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших Користувачів або третіх осіб;
 • Порушує права неповнолітніх осіб;
 • Є вульгарної або непристойною, містить нецензурну лексику, Містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру за участю неповнолітніх;
 • Містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;
 • Містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;
 • Пропагує і/або сприяє розпалюванню расової, Релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;
 • Містить екстремістські матеріали;
 • Пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій,
 • Містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, Але не обмежуючись, державної і комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;
 • Містить рекламу або описує привабливість вживання наркотичних речовин, в тому числі "цифрових наркотиків" (звукових файлів, які мають вплив на мозок людини за рахунок бінауральних ритмів), Інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення і поради по вживанню;
 • Носить шахрайський характер;
 • А також порушує інші права та інтереси громадян і юридичних осіб або вимоги законодавства України.